heart
heart

Krumlovská mědvědí pohádka

Začalo to láskou k Českému Krumlovu - tak moc mě bavilo se celé dny toulat jeho pohádkovými uličkami. Zavítala jsem tehdy náhodou také do obchůdku k Sandře Kocmanové, kde jsem objevila krásný pohled s medvědí rodinkou.
A tehdy mě to napadlo. Neznám žádnou pěknou krumlovskou pohádku o medvědech, přitom jsou s Krumlovem tak moc spjatí. A tak jsem ji začala psát, o milém malém medvídkovi, který se toulá městem. Vůbec jsem v té době netušila, že za nějaký čas, až bude kniha vycházet, budu mít už sama svého malého medvídka v náručí a že kniha spatří světlo světa pouhých sedm týdnů po něm...

Knížka jistě potěší všechny malé milovníky Krumlova a také malé Krumlováčky, pro které je psána především. Možná ale taky zaujme při čtení jejich rodiče. Je to milý a hravý příběh s překrásnými ilustracemi od Sandry Kocmanové.

V Českém Krumlově je zatím možné jej koupit pouze na jediném místě a to v krásném obchůdku s dětskými knihami Blecha v kožichu. Pro osobní předání mi však můžete napsat do zpráv na instagramu či poslat mail na lucka.low@gmail.com. Pro možnost zaslání na adresu objednávejte u Sandry na e-shopu.
Cena je 399Kč.